Prečo u nás nakupovať

Široký sortiment a kvalita produktov

V našej ponuke sa nachádza veľká škála produktov od popredných značiek, ktoré ocení každý človek, ktorého dopyt je po prvotriednych materiáloch a vkusnom príslušenstve. Pokiaľ chcete, aby Vaša kuchyňa bola využitá nie len ako pracovný priestor, ale aj ako oddychová zóna, veríme tomu, že náš sortiment Vám uľahčí život a zabezpečí pohodlie, po ktorom je v dnešnej dobe tak veľký dopyt.

Garancia najlepšej ceny

Pokiaľ sa Vám zdajú byť ponúkané ceny na našom webe výrazne nižšie než je priemer a štandard ponúkaných produktov, je to preto, že sa snažíme myslieť na zákazníka a je v našom záujme, aby sme Vám mohli ponúknuť možnosť mať z nákupu dobrý pocit a odľahčiť výdaje, ktoré sú popri zariaďovaní si interiéru kuchýň a kúpeľní beztak dosť vysoké. Ak by ste predsa len našli iný internetový obchod, kde je cena o čosi nižšia než ju uvádzame my, ponúkame možnosť dorovnania cenovej ponuky pokiaľ nám vo Vašej objednávke uvediete link autorizovaného slovenského e-shop predajcu, pod ktorým ste konkrétny produkt našli v inej cenovej relácii.*

Rýchlosť doručenia tovaru a informovanosť zákazníka

Veľké gró našej práce spočíva v detailoch, ktoré umožňujú zákazníkovi mať väčší prehľad v tom, v akom stave sa jeho objednávka nachádza. Snažíme sa ho informovať telefonicky, e-mailom a sms správou o spracovaní, stave a termíne doručenia objednaného tovaru. Práve preto, že máme väčšinu ponúkaného tovaru skladom, robíme všetko čo je v našich silách, aby ho mal zákazník v čo najkratšom čase k dispozícii.

Proklientský prístup, odborné konzultácie a poradenstvo

Náš ústretový kolektív predajcov a ich odbornosť Vám zabezpečia kvalitné služby v oblasti poradenstva a pomoci s výberom tovaru. Sú to ľudia s dlhoročnými skúsenosťami a pôsobením na trhu v oblasti predaja kuchynského vybavenia s profesionálnym prístupom k práci a k zákazníkom. Odborné poradenstvo Vám vieme ponúknuť v rámci pracovných hodín od 10 - 18 hod. v písomnej forme na Livechate stránky, poprípade sa nás môžete opýtať priamo na produkt v sekcii poradca. Pokiaľ dáte radšej priestor telefonickej komunikácii, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0944 003 302, prípadne e-mailom.

Dostupnosť kamennej predajne

Veľkou výhodou nášho e-shopu je dostupnosť kamennej predajne situovanej na ulici Panónska cesta 4 v Bratislave. Tieto naše priestory slúžia na prezentáciu konkrétnych vzoriek kuchynského vybavenia, ktoré máme v ponuke. Zákazník má tak jedinečnú možnosť prejsť si showroom a fyzicky sa presvedčiť o výbere a materiály konkrétneho produktu, alebo sa o ňom poradiť s predávajúcim personálom. Pokiaľ sa chcete porozhliadať po produktoch a pokochať sa ojedinele riešeným priestorom, alebo si prevziať tovar, budeme radi, keď si nás prídete obzrieť.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.