Prečo u nás nakupovať

Široký sortiment a kvalita produktov

V našej ponuke sa nachádza veľká škála produktov od popredných značiek, ktoré ocení každý človek, ktorého dopyt je po prvotriednych materiáloch a vkusnom príslušenstve. Pokiaľ chcete, aby Vaša kuchyňa bola využitá nie len ako pracovný priestor, ale aj ako oddychová zóna, veríme tomu, že náš sortiment Vám uľahčí život a zabezpečí pohodlie, po ktorom je v dnešnej dobe tak veľký dopyt.

Garancia najlepšej ceny

Pokiaľ sa Vám zdajú byť ponúkané ceny na našom webe výrazne nižšie než je priemer a štandard ponúkaných produktov, je to preto, že sa snažíme myslieť na zákazníka a je v našom záujme, aby sme Vám mohli ponúknuť možnosť mať z nákupu dobrý pocit a odľahčiť výdaje, ktoré sú popri zariaďovaní si interiéru kuchýň a kúpeľní beztak dosť vysoké. Ak by ste predsa len našli iný internetový obchod, kde je cena o čosi nižšia než ju uvádzame my, ponúkame možnosť dorovnania cenovej ponuky pokiaľ nám vo Vašej objednávke uvediete link autorizovaného slovenského e-shop predajcu, pod ktorým ste konkrétny produkt našli v inej cenovej relácii.*

Rýchlosť doručenia tovaru a informovanosť zákazníka

Veľké gró našej práce spočíva v detailoch, ktoré umožňujú zákazníkovi mať väčší prehľad v tom, v akom stave sa jeho objednávka nachádza. Snažíme sa ho informovať telefonicky, e-mailom a sms správou o spracovaní, stave a termíne doručenia objednaného tovaru. Práve preto, že máme väčšinu ponúkaného tovaru skladom, robíme všetko čo je v našich silách, aby ho mal zákazník v čo najkratšom čase k dispozícii.

Proklientský prístup, odborné konzultácie a poradenstvo

Náš ústretový kolektív predajcov a ich odbornosť Vám zabezpečia kvalitné služby v oblasti poradenstva a pomoci s výberom tovaru. Sú to ľudia s dlhoročnými skúsenosťami a pôsobením na trhu v oblasti predaja kuchynského vybavenia s profesionálnym prístupom k práci a k zákazníkom. Odborné poradenstvo Vám vieme ponúknuť v rámci pracovných hodín od 10 - 18 hod. v písomnej forme na Livechate stránky, poprípade sa nás môžete opýtať priamo na produkt v sekcii poradca. Pokiaľ dáte radšej priestor telefonickej komunikácii, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0944 003 302, prípadne e-mailom.

Dostupnosť kamennej predajne

Veľkou výhodou nášho e-shopu je dostupnosť kamennej predajne situovanej na ulici Panónska cesta 4 v Bratislave. Tieto naše priestory slúžia na prezentáciu konkrétnych vzoriek kuchynského vybavenia, ktoré máme v ponuke. Zákazník má tak jedinečnú možnosť prejsť si showroom a fyzicky sa presvedčiť o výbere a materiály konkrétneho produktu, alebo sa o ňom poradiť s predávajúcim personálom. Pokiaľ sa chcete porozhliadať po produktoch a pokochať sa ojedinele riešeným priestorom, alebo si prevziať tovar, budeme radi, keď si nás prídete obzrieť.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie