Doprava

DOPRAVA NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Obvyklá dodacia doba na doručenie tovaru je do 3 pracovných od potvrdenia objednávky. Orientačné hodiny pre rozvoz tovaru sú v pracovné dni medzi 8.00 – 18.00 hod. Spôsob dopravy tovaru si kupujúci zvolí sám cez objednávkový formulár v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie.

Kupujúci si môže vybrať z niekoľkých spôsobov doručenia a prevzatia objednaného tovaru:

Doprava kuriérom

cena dopravy: 5 € s DPH

v rámci celého územia Slovenskej Republiky
doručenie tovaru v pracovných dňoch v čase medzi 8.00 -18.00 hod
tovar Vám bude doručený na miesto určenia vo vopred dohodnutom termíne
bude doručený pred prvé uzamykateľné dvere na Vašom dome či byte
dopravca nezabezpečuje vynášku na poschodie
nadštandardná doprava je hradená zákazníkom ( pre viac informácií nás kontaktujte )

Osobný odber na prevádzke

Pri osobnom odbere Vám bude prirátaný​ manipulačný poplatok 2 €​

Osobný odber je možný na prevádzke predávajúceho na adrese Panónska cesta 4, 851 04 Bratislava, v pracovných dňoch počas otváracích hodín medzi 10.00 -18.00 hodinou, v inom termíne len na základe dohody prostredníctvom e-mailu alebo telefonického rozhovoru na čísle 02/ 209 24 800. Pozrite si mapu kde nás nájdete.

Pre Vašu objednávku sa môžete zastaviť po obdržaní informačného e-mailu a sms správy. V prípade ak sa pre tovar zastavíte pred doručením týchto správ hrozí že Vami objednaní tovar ešte nieje prichystaný k vyzdvihnutiu.

Doprava do zahraničia:

Objednávku tovaru z nášho internetového obchodu si môžu spraviť aj zákazníci z Rakúska a Maďarskej republiky. V takomto prípade je účtovaná paušálna doprava v hodnote 15 €. Tovar do zahraničia neodosielame na dobierku.